تعمیرات پاور

تعمیرات پاور
تعرفه تعمیرات پاور چقدر است؟

 

شاید برای شما هم پیش آمده که بدون دلیل قبلی سیستمتان خاموش شود و دیگر هرگز کار نکند. یا بعد از خاموش کردن در دفعه بعدی دیگر روشن نشود…

از اصلی ترین دلایل روشن نشدن دستگاه می توان به خرابی پاور کیس اشاره کرد. در چنین مواقعی شما نیاز به تعمیرات پاور کیس دارید. برای اینکه بتوانید به سرعت دلیل اصلی وقوع چنین مشکلاتی را در کامپیوتر خود بدانید پیشنهاد می کنیم با افراد خبره و با تجربه در این زمینه (تعمیرات پاور کیس) تماس بگیرید.

اغلب تعداد کمی از قطعات پاور به مشکل بر می خورند. از شایع ترین خرابی های این بخش می توان به فیوز و ترانزیستورهای سوئیچینگ اشاره نمود.

در صورتی که اتصال کوتاهی ترانزیستورها داشته باشد. مقدار بسیاری از جریان به ترانزیستور کشیده و در نتیجه فیوز منفجر می شود. در آخر می توان گفت خرابی ترانزیستورها به وسیله خازن ها ایجاد می شوند. برای رفع این مشکل باید خازنی که باعث وقوع مشکلات در پاور می شود راعوض کنید.

تعمیرات پاور ساپلای حرفه ای

در زمینه تعمیرات پاور کامپیوتر شرکت های بسیاری در حال فعالیت هستند اما تیمی برتر از همه می باشد که علم بیشتری داشته باشد. در این زمینه سابقه و مسئولیت پذیری نیز بی تاثیر نیست.

تیم تخصصی تعمیرات کامپیوتر مهرگان آی تی در زمینه تعمیرات پاور کامپیوتر فعالیت بسیاری داشته و دارد. به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که با انتخاب تیم ما از برترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات بهره مند خواهید شد. پاور کامپیوتر قسمتی از کیس است که وظیفه آن تامین کردن برق دیگر قطعات به کار رفته در کیس است. پاور کیس در طی عملکرد و با گذشت زمان به مشکلاتی بر خواهد خورد.

هنگام وقوع هرگونه مشکل در عملکرد سیستم با کارشناسان و تکنسین های خبره و با سابقه گروه مهرگان آی تی تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما می توانند به راحتی و در اسرع وقت عیب پاور کیس را پیدا کرده و اقدامات لازم را جهت رفع مشکل انجام خواهند داد.

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی برای تعمیر پاور کیس دارید، با کارشناسان ما در بخش تعمیرات پاور کامپیوتر تماس حاصل کنید. هم اکنون می توانید از خدمات تعمیر و عیب یابی ما بهره مند شوید.

تعمیرات پاور ساپلای در تهران

خدمات گروه تعمیرات پاور کامپیوتر مهرگان آی تی:

  • بررسی های لازم و تشخیص عیب و دلیل عمل نکردن پاور کیس
  • اطلاع به کارفرما پس از مشخص کردن دلیل عدم عملکرد صحیح پاور
  • تعیین هزینه های تعمیر پاور کیس
  • مشخص کردن قطعه مورد نیاز برای تعویض برای تعمیر پاور
  • تعیین مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر
  • اطلاع به مشتری از هزینه های دستمزد تکنسین ها
  • در اختیار گذاشتن تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد
  • بهره مندی از لوازم جانبی گارانتی دار و اصل

تعرفه تعمیرات پاور کیس

برخی از افراد فکر میکنند که هزینه های تعمیر با قیمت خرید قطعات برابر می باشد. باید به شما بگویم که این باور کاملا اشتباه است و می توان با هزینه های اقتصادی و مقرون به صرفه عیب و مشکلات قطعات کامپیوتری را برطرف کرد. هزینه های تعمیر پاور کیس یکی از موضوعاتی است که برای بعضی از مشتریان و کاربران تبدیل به سوالی در ذهنشان می شود.

در رابطه با این موضوع می توان گفت برای بهره مندی از هزینه های پایین برای تعمیر پاور سیستم خود به وسیله کارشناسان گروه تعمیرات مهرگان آی تی اقدام کنید.

شرکت مهرگان آی تی در کنار بهره مندی از بالاترین امکانات و خدمات، تعرفه های ارزانی را برای تعمیرات قطعات کامپیوتری مشخص می کند. این موضوع از جمله اصلی ترین ویژگی ها و مزیت های گروه تعمیرات مهرگان آی تی محسوب می شود. قطعات استفاده شده برای تعویض سیستم توسط کارشناسان تیم مهرگان آی تی دارای گارانتی می باشد.

لازم به ذکر است که در کارگاه تعمیرات کامپیوتر مهرگان آی تی در صورت عدم رفع مشکل لازم نیست که مشتری وجهی پرداخت کرده و تمامی تلاش های کارشناسان به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان فنی تیم تعمیرات مهرگان آی تی با شماره 54924-021 و داخلی های 402 و 403 تماس حاصل فرمایید.

 

فرم مشاوره تعمیرات

فرم مشاوره تعمیرات

مشاوره تعمیرات

 

 

بازگشت به بالا