تعمیرات کیس

کیس کامپیوتر، به شکل یک باکس می باشد که درایو و فلاپی ها و فن کامپیوتر و همچنین مادربرد و هارد و دیگر قطعات داخل آن نگهداری می شود.

تعمیرات کیس کامپیوتر شامل همه قطعات داخلی کیس است و کارشناسان فنی مهرگان آی تی که در زمینه تعمیرات به صورت فنی و مهارتی فعالیت می کنند، خدمات سرویس و تعمیر بخش سخت افزاری کامپیوتر را به صورت کامل انجام می دهند. ارائه کیس کامپیوتر همیشه به همراه منبع تغذیه یا همان پاور که در واقع یکی از اصلی ترین قطعات کامپیوتر به حساب می آید، صورت می گیرد.

تعمیرات کیس کامپیوتر

تمامی خدماتی که تیم مهرگان آی تی در زمینه تعمیرات کیس ارائه می دهد:

  • سرویس و تعمیر هارد سیستم کامپیوتر
  • تعمیر قسمت سی پی یو کامپیوتر
  • تعمیرات بخش کارت گرافیک کامپیوتر
  • سرویس و تعمیرات بخش سیم کشی کیس کامپیوتر
  • سرویس و تعمیر بخش فن کیس و …

تعرفه تعمیرات کیس

برخی از افراد فکر میکنند که هزینه های تعمیر با قیمت خرید قطعات برابر می باشد. باید به شما بگویم که این باور کاملا اشتباه است و می توان با هزینه های اقتصادی و مقرون به صرفه عیب و مشکلات قطعات کامپیوتری را برطرف کرد. هزینه های تعمیرات کیس یکی از موضوعاتی است که برای بعضی از مشتریان و کاربران تبدیل به سوالی در ذهنشان می شود.

در رابطه با این موضوع می توان گفت برای بهره مندی از هزینه های پایین برای تعمیر کیس سیستم خود به وسیله کارشناسان گروه تعمیرات مهرگان آی تی اقدام کنید. شرکت مهرگان آی تی در کنار بهره مندی از بالاترین امکانات و خدمات، تعرفه های ارزانی را برای تعمیرات قطعات کامپیوتری مشخص می کند. این موضوع از جمله اصلی ترین ویژگی ها و مزیت های گروه تعمیرات مهرگان آی تی محسوب می شود. قطعات استفاده شده برای تعویض سیستم توسط کارشناسان تیم مهرگان آی تی دارای گارانتی می باشد.

لازم به ذکر است که در کارگاه تعمیرات کامپیوتر مهرگان آی تی در صورت عدم رفع مشکل لازم نیست که مشتری وجهی پرداخت کرده و تمامی تلاش های کارشناسان به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان فنی تیم تعمیرات مهرگان آی تی با شماره 54924-021 و داخلی های 402 و 403 تماس حاصل فرمایید

فرم مشاوره تعمیرات

فرم مشاوره تعمیرات

مشاوره تعمیرات

بازگشت به بالا