تعمیرات مانیتور

تعمیرات مانیتور در کارگاه تعمیرات مهرگان آی تی شامل تعمیرات مانیتور های تمامی برند ها می باشد. هر مانیتور پس از تعمیر تا یک ماه شامل گارانتی و یک سال خدمات پس از تعمیر را دارا می باشد.

تعمیرات مانیتور تخصصی

تعمیرات مانیتور در مکانی مجهز به تجهیزات تست مانیتور و عیب یابی می باشد تا کارشناسان ما در کمتر از چند روز کاری مشکل دستگاه را رفع کنند و تحویل شما دهند. تعمیرات مانیتور ال جی و تعمیرات مانیتور سامسونگ از دسته مانیتور های پر مراجع در بازار تعمیرات می باشند. تعمیر صفحه نمایش نیاز به تجربه و مهارت و ابزارهای تخصصی دارد که تماماً در تیم تعمیرات مهرگان آی تی موجود می باشد.

تعمیرگاه مانیتور مهرگان آی تی شامل بانک سخت افزاری برای تمامی مانیتور ها می باشد.

خدماتی که تیم کارشناسان تعمیرات مهرگان آی تی ارائه می دهد:

  • تعمیر یا تعویض چیپ گرافیک مانیتور
  • رفع مشکل سوختگی پیکسل در مانیتور
  • تعمیر یا تعویض پورت HDMI مانیتور
  • تعویض مین برد مانیتور
  • تعمیر برد پاور مانیتور
  • تعمیر پنل مانیتور
  • تعویض بک لایت مانیتور

تعرفه تعمیرات مانیتور

برخی از افراد فکر میکنند که هزینه های تعمیر با قیمت خرید قطعات برابر می باشد. باید به شما بگویم که این باور کاملا اشتباه است و می توان با هزینه های اقتصادی و مقرون به صرفه عیب و مشکلات قطعات کامپیوتری را برطرف کرد. هزینه های تعمیرات مانیتور یکی از موضوعاتی است که برای بعضی از مشتریان و کاربران تبدیل به سوالی در ذهنشان می شود.

در رابطه با این موضوع می توان گفت برای بهره مندی از هزینه های پایین برای تعمیر مانیتور سیستم خود به وسیله کارشناسان گروه تعمیرات مهرگان آی تی اقدام کنید. شرکت مهرگان آی تی در کنار بهره مندی از بالاترین امکانات و خدمات، تعرفه های ارزانی را برای تعمیرات قطعات کامپیوتری مشخص می کند. این موضوع از جمله اصلی ترین ویژگی ها و مزیت های گروه تعمیرات مهرگان آی تی محسوب می شود. قطعات استفاده شده برای تعویض سیستم توسط کارشناسان تیم مهرگان آی تی دارای گارانتی می باشد.

لازم به ذکر است که در کارگاه تعمیرات کامپیوتر مهرگان آی تی در صورت عدم رفع مشکل لازم نیست که مشتری وجهی پرداخت کرده و تمامی تلاش های کارشناسان به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان فنی تیم تعمیرات مهرگان آی تی با شماره 54924-021 و داخلی های 402 و 403 تماس حاصل فرمایید.

فرم مشاوره تعمیرات

فرم مشاوره تعمیرات

مشاوره تعمیرات

بازگشت به بالا