تویین موس

تویین موس( TwinMOS ) کمپانی تولید ماژول های حافظه رایانه ای و لوازم جانبی بوده که در سال 1998 در تایوان تاسیس شد. در سال 2001 دفتر مرکزی آن به DAFZA ، دبی ، امارات متحده عربی منتقل گردید. امروزه این کمپانی یکی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان ماژول های حافظه و محصولات دیجیتال در جهان است. همچنین این کمپانی بیش از 1000 محصول تولید و توزیع می کند. از جمله این محصولات می توان به ماژول های حافظه، کارت حافظه فلش، کارت SD، درایوهای حالت جامد، اشاره کرد. کارخانه تولیدی مصولات TwinMOS در Hsinchu ، تایوان  و Dongguan و Xinchang در چین واقع شده است. که کارخانه Xinchang تولید انبوه خود را در سال 1999 آغاز کرد. همچنین TwinMOS در سال 2002 موفق به اخذ گواهینامه ISO-9001: 2000 گردید. آزمایشگاه تست داخلی TwinMos محصولات را بالاترین کیفیت برای کاربرد شما تضمین می کند.

فناوری حافظه

تویین موس جدیدترین فناوری حافظه ،پیشرفته ترین فناوری کامپیوتر را به مشتریان تجاری در سراسر دنیا عرضه کرده است. همچنین در کنار توزیع اجزای سخت افزاری، خدمات زیادی فراتر از استاندارد صنعت را نیز ارائه می دهد. و تلاش میکند برای تبدیل شدن به یک تامین کننده قابل توجه، خدماتی با کیفیت در سراسر جهان ارائه دهد. تیم تحقیق و توسعه TwinMOS Technologies به طور مداوم با محصولات جدید خود پاسخگوی تقاضای بازار است. این کمپانی به دلیل خدمات و پشتیبانی اختصاصی از مشتری، توانسته محبوبیت بالایی در بین مشتریان خود پیدا کند.

تویین موس محصولات خود را به نام تجاری خود یا از طریق تولید کننده تجهیزات اصلی(ODM / OEM) توزیع می کند.کمپانی تویین موس در بسیاری از کشورهای جهان دفتر رسمی توزیع مصولات دارد. ازجمله: ایالات متحده ، آلمان ، هلند ، سنگاپور ، هنگ کنگ ، ژاپن ، کره جنوبی و چین. شرکت مهرگان تجارت نصر مفتخر است تا تنها نمانده رسمی این کمپانی در ایران باشد.

تنوع محصولات

TwinMOS  کمپانی تولید ماژول های حافظه رایانه ای و لوازم جانبی بوده که در سال 1998 در تایوان تاسیس شد. این کمپانی بیش از 1000 محصول تولید و توزیع می کند. از جمله این محصولات می توان به حافظه فلش    (Flash Memory Storage) ، کارت حافظه  (Memory Card) ، فضای ذخیره سازی داخلی (Embedded Storage)  ، USB Storage ، SSD ها و  HDD ها اشاره کرد. همچنین تبلت و تلفن های هوشمند و انواع رم های نسل DDR2 و DDR3 و DDR4 نیز از تولیدات این مپانی بوده. رم های یاد شده در دو  که برای کامپیوترها و نوت بوک ها طراحی و تولید میشود.

گارانتی مادام العمر
تويين موس

در روابط بازرگاني و خريد و فروش، گارانتی تعهدی است که فروشنده در مقابل محصول يا خدماتی ارائه میکند. و معمولا متعهد می شود در صورت برآورده نشدن ادعای خود، حاضر به تعمير يا تعويض کالا خواهد شد.

گارانتی مادام العمر نوعی گارانتی مطابق با طول عمر محصول است و نه طول عمر خريدار آن. اين نوع گارانتی معمولا بر مبنای تشخيص توزيع کننده يا توليد کننده تعيين می شود. به طور مثال گوشی تلفنی که 10 سال پيش خريداری شده و کلیدهایش به دليل استفاده زياد و فرسوده شده و سخت عمل میکند، دارد معمولا شامل گارانتی نمی شود. اما مثلا اگر اين ضعف کارکرد کلیدها به علت ساختار تلفن بوجود آمده باشد، شامل گارانتی شده و تعمير میشود.

شرکت مهرگان تجارت نصر محصولات تولیدی کمپانی TwinMos (تویین موس) را با گارانتی مادام العمر در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

خرید محصولات
نتیجه‌ای پیدا نشد.