گوگل به دلیل نقض قوانین Play Store از Epic شکایت می‌کند

گوگل به دلیل نقض قوانین Play Store از Epic شکایت می‌کند

شکایت گوگل از ایپک به دلیل نقض قوانین Play Store. گوگل در شکایت خود از ایپک، توسعه دهنده بازی را متهم کرده است. که هزینه خدمات توافق شده خود با Google را پرداخت نکرده است.

گوگل به دلیل نقض قوانین Play Store از Epic شکایت می‌کند. اکنون گوگل می‌گوید این شرکت توسعه‌دهنده بازی با ارائه نسخه‌ای از بازی فورتنایت با روش پرداخت متفاوت،. عمدا شرایط قرارداد مالی خود را تغییر داده. و به شکلی عمل کرده که صورت‌حساب گوگل پلی برای خریدهای درون برنامه‌ای در این سیستم نباشد.

 به دلیل نقض قرارداد، گوگل ادعا می‌کند که میلیون‌ها کاربر Android که برنامه Fortnite را از طریق فروشگاه Play بارگیری کرده‌اند،. با وجود حذف برنامه از فروشگاه، همچنان قادر به دسترسی به سیستم پرداخت خارجی ایپک هستند. به گفته گوگل، این امر به ایپک اجازه می‌دهد تا از هزینه خدمات توافق شده خود با Google برای این خریدها فرار کند.

گوگل در شکایت خود به این موضوع اشاره کرده که چنین رویکردی ناعادلانه است. گوگل می‌گوید کاربران و توسعه‌دهندگان مجبور نیستند از گوگل پلی استفاده کنند. اما این شرکت می‌گوید اگر کاربران و توسعه‌دهندگان بخواهند از این خدمات بهره ببرند،‌. خط مشی‌های گوگل پلی و توافق‌نامه‌های گوگل با توسعه‌دهندگان و تولیدکنندگان دستگاه را باید مدنظر قرار دهند و از آنها تخطی نکنند.

گوگل در ادعای خود به این نکته اشاره کرد که این شرکت هیچ مشکلی با اپیک گیمز برای ارائه نسخه‌ای از بازی فورتنایت با سیستم پرداخت غیر از گوگل پلی برای کاربران اندرویدی ندارد. ولی باید همه چیز براساس قراردادها و خط‌مشی‌های پلی استور پیش برود. تا منافاتی با قوانین مطرح شده از سوی این شرکت نداشته باشد.

منبع: www.zdnet.com

 

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

8 + 3 =

فهرست