ویندوز 11 بدون پشتیبانی از ‌اپ‌های اندرویدی منتشر می‌شود

ویندوز 11 بدون پشتیبانی از ‌اپ‌های اندرویدی منتشر می‌شود. در حالی که بسیاری از افراد بی‌صبرانه منتظر تجربه اپ‌های اندرویدی درون ویندوز 11 هستند، ردموندی‌ها عجله‌ای برای ارائه چنین قابلیتی ندارند.

ویندوز 11 بدون پشتیبانی از ‌اپ‌های اندرویدی منتشر می‌شود . به گفته «آرون وودمن»، مدیر عمومی بازاریابی ویندوز، مایکروسافت می‌خواهد از چند ماه دیگر آن را به صورت پیش نمایش منتشر کند:

امروز ، ما بسیار خوشحال هستیم که اعلام کنیم ویندوز 11 از 5 اکتبر 2021 در دسترس قرار می‌گیرد. ارتقاء رایگان ویندوز 11 برای رایانه‌های واجد شرایط ویندوز 10 و رایانه‌های شخصی که از قبل با ویندوز 11 بارگذاری شده‌اند‌، آغاز می‌شود. ویندوز 11 طوری طراحی شده است که شما را به آنچه دوست دارید نزدیک‌تر کند.

«ما مشتاقانه منتظر ادامه سفرمان برای آوردن اپ‌های اندویدی به ویندوز 11 و مایکروسافت استور از طریق همکاری با آمازون و اینتل هستیم. چنین کاری با یک پیش نمایش برای ویندوز اینسایدرها در ماه‌های آینده آغاز می‌شود.»

انتشار ویندوز 11 بدون پشتیبانی از ‌اپ‌های اندرویدی 

با توجه به گفته وودمن، مایکروسافت از چندین ماه دیگر چنین قابلیتی را ابتدا در اختیار ویندوز اینسایدرها قرار می‌دهد.  انتظار می‌رود برای مدتی در حالت آزمایشی باقی بماند. با توجه به این موضوع، به احتمال زیاد کاربران معمولی در سال 2022 در ویندوز 11 به اپ‌های اندرویدی دسترسی پیدا می‌کنند.

مایکروسافت ویندوز 11 را در تاریخ 13 مهر منتشر خواهد کرد. این سیستم عامل به صورت یک بروزرسانی رایگان در اختیار کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 واجد شرایط قرار می‌گیرد. این سیستم عامل ابتدا در اختیار کامپیوترهای جدید قرار می‌گیرد. بنابراین تمام کاربران برای تجربه آن باید هفته‌ها و ماه‌ها صبر کنند.

با توجه به این موضوع، به احتمال زیاد کاربران معمولی در سال 2022 در ویندوز 11 به اپ‌های اندرویدی دسترسی پیدا می‌کنند.

ردموندی‌ها انتظار دارند تمام کامپیوترهای ویندوز 10 واجد شرایط تا اواسط 2022 بروزرسانی رایگان ویندوز 11 را دریافت کنند. احتمالا تا همان زمان پشتیبانی از اپ‌های اندرویدی به این سیستم عامل اضافه خواهد شد.

منبع: wccftech.com

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

هشت − 3 =

فهرست