عرضه Just Cause Mobile تا سال 2022 به تأخیر افتاد

Square Enix اعلام کرد  Just Cause: Mobile ، یک بازی اسپین آف موبایل است، با تاخیر عرضه می‌شود . در ابتدا قرار بود نسخه موبایل Just Cause  امسال در دستگاه های iOS و Android راه اندازی شود.

در یک توییت از حساب Just Cause: Mobile Twitter اعلام شد ، این بازی تا سال آینده به تأخیر افتاده است. مانند بسیاری از توسعه دهندگان امسال ، در این بیانیه اعلام شده به دلیل همه گیری COVID-19 عرضه این بازی به تاخیر افتاده است.

از طرفی، تیم همچنین گفت که به ارائه به روز رسانی در مورد بازی از طریق شبکه های اجتماعی ادامه خواهد داد. بنابراین امیدواریم به زودی شاهد بازی های بیشتری از بازی باشیم. Just Cause اولین بازی نیست که با همه‌گیری و تغییر روش کار به تأخیر افتاده و آخرین بازی نخواهد بود.

Just Cause: موبایل در ابتدا در مراسم جوایز بازی سال گذشته رونمایی شد. برای اولین بار در این مجموعه، بازیکنان به عنوان تکیه گاه اصلی ریکو رودریگز بازی نخواهند کرد. و می‌توانند شخصیت‌های خود را از ابتدا خلق کنند.

تمرکز این سری به وضوح از تک نفره به چند نفره برای این قسمت تغییر یافته است. اما در این بازی هنوز هم کالاهای اصلی سری مانند قلاب و بال و همچنین تخریب و انفجارهای مارک تجاری سری ارائه می‌شود.

Just Causeموبایل توسط تیم جدیدی در Square Enix در حال توسعه است که هنوز نامی ندارد. به نظر می رسد Avalanche Studios ، توسعه دهندگان سری اصلی Just Cause ، از حق رای دادن و همکاری با مایکروسافت در یک بازی اکشن جدید تعاونی به نام Contraband ، منع شده‌اند.

منبع: www.ign.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

20 − ده =

فهرست