ساخت سریالی جدید براساس دنیای Justice League Dark

جی جی آبرامز در حال تولید یک مجموعه تلویزیونی جدید بر اساس عنوان کمیک DC Justice League Dark است. این برنامه منحصراً از طریق HBO Max پخش می شود.

جی جی آبرامز در حال ورود به جهان DC است. خالق معروف گمشده و کارگردان Star Wars: The Force Awakens و The Rise of Skywalker ؛یک مجموعه تلویزیونی جدید ابرقهرمانی DC برای سرویس پخش آینده WarnerMedia ، HBO Max تولید می کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این نمایش با DC Extended Universe با فیلم هایی مانند بتمن علیه سوپرمن ، جوخه خودکشی یا پرندگان شکاری یا تلویزیون Arrowverse با نمایش های CW مانند Arrow ، The Flash و Supergirl) تداوم داشته باشد.

آغاز همکاری

در سال 2019 ، WarnerMedia یک قرارداد انحصاری با کارگردان فیلم و تهیه کننده تلویزیون J.J. آبرامز برای نمایش برنامه های پخش جریانی آینده وارنر HBO Max بست. در آوریل 2020 ، وارنر مدیا اعلام کرد که سه نمایش اولیه آبرامز برای HBO Max از طریق شرکت تولیدی خود ، Bad Robot تولید خواهد شد. اولی یک نمایش اصلی است. با عنوان داستر، یک درام جنایی دوره ای که در دهه 1970 در جنوب غربی آمریکا با همکاری لاتویا مورگان تولید شد. و اعتبارات قبلی آن شامل Into the Badlands و TURN: Washington’s Spies بود. دوم سریال Overlook است ، سری جدیدی که در دنیای رمان کلاسیک ترسناک استیون کینگ با عنوان درخشان تنظیم شده است.

Justice League Dark یک تیم از قهرمانان کمیک DC است که ماجراهای  تاریکی دارد. این تیم از یک کمیک اکشن و ترسناک 2011-2015 از پیتر میلیگان شروع میشوند. که در آن ابرقهرمانانی از ریشه های ماورا طبیعی برای مبارزه با تهدیدات شیطانی با هم متحد می شوند.

در حالی که گروه عدالت چهره های آشنایی مانند بتمن و سوپرمن دارد، Justice League Dark از شخصیت های غیبی مانند جان کنستانتین ، زاتانا زاتارا ، ددمن و سایه مرد متغیر تشکیل شده است.

این سریال تلوزیونی نه اولین اقتباس است و نه اولین بار است که اقدام به اجرای لایو اکشن می شود.

از سال 2016 تاکنون ، تحولات مداوم در یک فیلم بلند اکشن Justice League Dark وجود داشته است. از بزرگترین اسامی پیوست شده به این پروژه می توان به اندی موشیتی ، گیلرمو دل تورو ، کارگردان موزیک ویدئو جوزف کان و کارگردان Edge of Tomorrow داگ لیمان اشاره کرد.

منبع: www.inverse.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

هفت + 11 =

فهرست