تراشه درایور OLED انعطاف پذیر Huawei HiSilicon به تولید آزمایشی می‌پردازد

پس از چندین تحریم اعمال شده توسط ایالات متحده. ساخت پردازنده‌های گوشی‌های هوشمند برای Huawei HiSilicon تقریباً غیرممکن شده است. با این حال به نظر می‌رسد این شرکت روی اولین تراشه درایور OLED انعطاف پذیر خود کار می‌کند.

اگر جدیدترین گزارش ارائه شده از چین قابل باور باشد، تراشه درایور OLED انعطاف پذیر Huawei HiSilicon اکنون وارد مرحله تولید آزمایشی شده است. تراشه درایور برای صفحه OLED روشنایی هر پیکسل را در صفحه نمایش کنترل می‌کند. این گزارش همچنین اضافه می‌کند که این محصول در نیمه اول سال آینده تولید انبوه خود را آغاز می‌کند. انتظار می‌رود تراشه درایور پانل OLED انعطاف پذیر تا پایان سال جاری به تأمین کنندگان تحویل داده شود. همچنین انتظار می‌رود هواوی آن را برای محصولات آینده خود تصویب کند. گزارش شده است که نمونه‌ها قبلاً برای اهداف آزمایش به BOE و Honor ارسال شده اند.

به تازگی گزارش شده است که غول چینی در تلاش است خودکارآمدتر شود. و به عنوان بخشی از آن، قصد دارد اولین کارخانه تولید تراشه خود را در ووهان ایجاد کند. تا تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده را جبران کند. در اوایل ماه جاری، این شرکت همچنین برای تقویت زنجیره تأمین داخلی خود با یک شرکت چینی معامله‌ای امضا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دو × 3 =

فهرست