اندروید 12 احتمالا اوایل اکتبر برای گوشی‌های پیکسل عرضه می‌شود

اخیرا سندی منتشر شده که نشان می‌دهد گوگل چه زمانی تایید بیلدهای نرم‌افزاری بر اساس اندروید 10، اندروید 11 و اندروید 12 را متوقف می‌کند. بر اساس این سند، کد منبع اندروید 12 در تاریخ 4 اکتبر 2021 (12 مهر 1400) منتشر می‌شود. این کد منبع در پروژه متن باز اندروید (AOSP) نشر می‌یابد. و به احتمال زیاد انتشار آن با انتشار آپدیت پایدار اندروید 12 برای گوشی‌های پیکسل همزمان خواهد بود.

اندروید 12 احتمالا اوایل اکتبر برای گوشی‌های پیکسل عرضه می‌شود . هفته گذشته، گوگل پنجمین و آخرین نسخه بتا اندروید 12 را برای گوشی‌های پیکسل منتشر کرد. گوگل می‌گوید ما باید انتظار داشته باشیم که به روزرسانی پایدار تنها در چند هفته آینده آغاز شود. اما آنها هیچ وقت تاریخ دقیقی را اعلام نکردند. اکنون، شواهدی که نشان می‌دهد تاریخ شروع آزمایشی بروزرسانی پایدار Android 12 برای گوشی‌های پیکسل چه زمانی است.

کد منبع برای Android 9 Pie در 6 آگوست 2018 منتشر شد. همان تاریخی که به روزرسانی پایدار برای دو نسل اول دستگاه‌های Pixel فعال شد. به طور مشابه، به روزرسانی پایدار Android 10 برای تلفن‌های Pixel در 3 سپتامبر 2019 منتشر شد و به زودی در همان روز با بارگذاری کد منبع در AOSP دنبال شد. سال گذشته، گوگل منبع کد Android 11 را در 8 سپتامبر 2020، اندکی پس از انتشار به روزرسانی پایدار در گوشی های Pixel منتشر کرد. بنابراین، احتمال زیادی وجود دارد که به روزرسانی پایدار اندروید 12 برای گوشی‌های پیکسل در 4 اکتبر 2021 منتشر شود، زیرا این تاریخ احتمالی انتشار کد منبع Android 12 است.

این تاریخ ممکن است تغییر کند، زیرا گوگل هنوز تاریخ انتشار Android 12 را به طور رسمی اعلام نکرده است. با این حال، شایان ذکر است که اندروید 12 نسبت به چند نسخه قبلی سیستم عامل نسخه بسیار مهمی است. بنابراین ممکن است گوگل به زمان بیشتری نیاز داشته باشد تا همه مشکلات را برطرف کند. این شرکت همچنین در حال کار بر روی نسخه موقت تعمیر و نگهداری است. که می‌تواند اولین نسخه پوینت اندروید در سال های اخیر باشد.

 

منبع: www.xda-developers.com

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

2 × 5 =

فهرست