احتمال استفاده از فیوشا بجای اندروید توسط کمپانی سامسونگ در آینده بسیار زیاد است. طی خبرهای منتشر شده محصولات آینده سامسونگ مجهز به سیستم عامل فیوشا خواهند بود.

هم اکنون اندروید محبوب ترین سیستم عامل در میان کاربران گوشی های هوشمند محسوب می شود. اما از از سال 2016 تاکنون گوگل تلاش دارد سیستم عامل فیوشا را جایگزین اندروید کند. البته هنوز به طور تجاری در گوشی ها مورد استفاده قرار نگرفته اما در آینده می‌تواند جایگزین مناسبی برای اندروید باشد. سیستم عامل فیوشا محدودیت های اندروید را نداشته و می تواند در محصولات مختلف استفاده شود.

گوگل در سال گذشته برای توسعه فیوشا از مشارکت عمومی استفاده کرد. شرکت سامسونگ نیز تصمیم گرفت در این مشارکت حضور داشته باشد. هم اکنون سامسونگ مشغول اضافه کردن فایل سیستم سازگار با فلش یا F2FS به سیستم عامل است. از طرفی فایل سیستم متن باز نیز برای این حافظه فلش توسعه داده شده و بدین ترتیب سامسونگ می‌تواند آن را در دستگاه اندرویدی مورد استفاده قرار دهد.

احتمالاً سامسونگ قصد دارد میزان مشارکت خود را در این پروژه افزایش داده و سیستم عامل فیوشا را جایگزین اندروید کند. به گزارش یک منبع موثق سامسونگ محصولات جدید خود را با فیوشا به بازار عرضه می کند. البته هنوز خود گوگل چنین تصمیمی نگرفته اما در آینده احتمال دارد کلیه دستگاه های اندرویدی با فیوشا جایگزین شوند. هنوز زمان دقیق عرضه عمومی سیستم عامل فیوشا مشخص نیست اما احتمالاً اولین محصولات مجهز به این سیستم عامل جدید مربوط به شرکت گوگل خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

هجده + 7 =

فهرست